Spoločenská zodpovednosť

Meníme spoločnosť, v ktorej pracujeme a žijeme

Zásady, ktoré uplatňujeme v našom biznise, ako sú spoľahlivosť a kvalita, chceme uplatňovať aj v našich každodenných aktivitách. Sme zamestnávateľom, ktorému záleží na tom, akú kultúru buduje v rámci svojej spoločnosti a ako pozitívne vplývať na okolie. Dbáme na to, aby naši zamestnanci mohli profesijne rásť, a zároveň sa angažovať v spoločenskom dianí. V našom okolí si všímame tých, ktorým k tomu, aby sa mohli plnohodnotne zapojiť do života, chýba isté zázemie a podporujeme organizácie, ktoré sa venujú zlepšovaniu ich životných možností.

Spoločenská zodpovednosť - rozhodnite sami

Spoločne rozhodujeme, komu darovať 1 % z daní

Možnosť darovať 1 % zo zaplatenej dane je skvelou príležitosťou, ako pomôcť tam, kde rodina, domov či zdravie nie sú samozrejmosťou. Jednotlivé organizácie navrhujú naši zamestnanci a spoločným hlasovaním vyberáme niekoľko z nich, ktoré podporíme. V roku 2022 podporujeme nadáciu Svetielko nádeje, Azylový dom Tamara v Trnave, Záchranný systém Slovensko, organizáciu Plamienok a komunitné reuse centrum Baterkáreň v Trnave.

Spoločenská zodpovednosť Eurowagon

Podporujeme lokálne organizácie a výrobcov

Vážime si prácu lokálnych výrobcov. Nakupujeme ich produkty, ktoré potom venujeme ako darčeky. Na Medzinárodný deň žien sme napríklad darovali mydlá zo spolku Tamara našim zamestnankyniam. Na Trnavskom jarmoku sme podporili výrobcu textilných hračiek a venovali ich deťom z detského domova. Takto môžeme pomáhať hneď dvakrát.

Spoločenská zodpovednosť

Zdvojnásobujeme príspevky našich zamestnancov

Naši zamestnanci sa rôznymi spôsobmi angažujú v charitatívnej či spoločensky prospešnej činnosti. Ako ich zamestnávateľ sme na nich pyšný a radi ich v tom podporujeme. V rámci medzinárodnej iniciatívy #GivingTuesday (sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva) sme zdvojnásobili každý dar, ktorý zamestnanci venovali na tento účel.

Spoločenská zodpovednosť

Podporujeme zbierky vyhlásené mestom Trnava

Záleží nám na tom, aby sme ako firma prispievali k tvoreniu lepšej spoločnosti, v ktorej chceme pracovať a žiť. Preto sa aktívne zapájame do zbierok, ktoré sú organizované v našom meste. Okrem materiálnej i finančnej pomoci pre utečencov z Ukrajiny sa pravidelne zapájame do zbierok oblečenia. V septembri sme podporili zbierku Školských potrieb pre deti zo znevýhodnených rodín, ktoré organizovala Trnavská Charita.

Contact us